Erzurum Sohbet


Erzurum

Türkiye’nin 81 ili olan  Erzurum Ovası‘nın güneydoğu kenarında, bu ova ile Palandöken dağının temas sahasında kurulmuş olan Erzurum, nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesi‘nin en büyük üçüncü ilidir. Erzurum’da, temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olup şehir son yıllarda kış turizmiyle de öne çıkmaktadır. Soğuk iklimi sebebi ile sanayisi gelişmemiştir. Erzurum’da kurulmuş olan Atatürk Üniversitesi, şehirde ticari anlamda da canlılık sağlamaktadır. Erzurum, Türkiye’nin ve Doğu Anadolu bölgesinin en önemli ticaret merkezlerinden biridir. Bölgede, Oltu ilçesinde çıkarılan ve yarı kıymetli maden özelliğinde olan Oltu taşı ve bu taştan yapılan özel aksesuarlar, takı ve benzeri eşyalar bölge insanı ve esnafı için geçim kaynağıdır. Palandöken dağı kış spor tesisleri ile sınırlı olan kış turizmi, özellikle son yıllarda önemli kazanımlar elde etmiş ve bölge geneline yeni altyapı ve tesisler olarak dağılmıştır. Bu özelliği ile Türkiye sınırlarını aşarak alanında dünyanın sayılı merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Erzurum Sohbet

Mert ve sıcak kanlı insanları ile bilinen dadaş diyarı Erzurumlu kardeşlerimiz için Erzurum sohbet platformunu açmış bulunuyoruz. Erzurumlu kardeşlerimizin uğrak noktası olan sohbet sitesi konumunda olsan fsohbet.net sohbet sitesinde bir araya gelerek Erzurum’a yakışır bir şekilde seviyeli sohbet etmektedirler. Erzurum’un sıcak kanlı bay, bayan kullanıcılarının bir araya geldiği sohbet odalarımıza sizleri de görmekten onur duyarız.

Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum Sohbet Odalarında, Erzurum hakkında daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Erzurum kızları ve erkekleri ile sohbet edebilirsiniz. Erzurum ve ilçeleri için hazırlanmış chat sayfamızda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. İstediğiniz yerden Google üzerinden fsohbet.net yazdığınız zaman bize katılabilirsiniz. Üstelik tamamen üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, tam sohbet olarak tüm avantajlardan yarılabilirsiniz. İsterseniz mobil üzerinden bağlanarak mobil sohbet edebilirsiniz. Senide aramızda varsayarak hoş sohbetler dileriz.

Google da aranılan kelimeler: Aşkale kızlarla sohbet, Aziziye bayanlarla sohbet, ılıca kadınlarla sohbet, Çat seviyeli sohbet, Hınıs arkadaşlık, Horasan islami sohbet, İspir dini chat, Karaçoban kızlarla chat, Karayazı kadınlarla chat, Köprüköy görüntülü sohbet, Narman kameralı sohbet, Oltu sohbet sitesi, Olur chat odası, Palandöken dul sohbet, Pasinler bedava chat, Pazaryolu arkadaşlık sitesi, Şenkaya evli sohbet, Tekman bekar chat, Tortum seviyeli arkadaşlık, Uzundere yeni sohbet, Yakutiye yeni arkadaş, Atatürk üniversitesi sohbet, Atatürk üniversitesi chat, Erzurum Atatürk üniversitesi sohbet, Atatürk üniversitesi itiraf, Atatürk üniversitesi arkadaşlık, Erzurum mobil sohbet, Erzurum mobil chat

Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 593 defa

Kategori: Genel, Mobil Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 03 Haziran 2021

Cevap bırakın